Symposium
Bridging the gap
Na het inspirerende symposium Bridging the Gap in 2025 organiseert de DHTA in 2027 een tweede symposium. Op woensdag 27 januari organiseren we op de DHTA het symposium Bridging the gap; waar innovaties en onderwijs samenkomen! Een moment om te inspireren, kennis te delen en nieuwe ideeën op te doen. Meld je nu aan!
Deze dag staat in het teken van de toekomst van onze opleidingen Hoe slaan we een brug tussen alle razendsnelle ontwikkelingen op het gebied van technologie en digitalisering in de praktijk enerzijds en het onderwijs anderzijds? Hoe ziet ons vak er in de toekomst uit? Tijdens deze dag brengen we deze werelden samen en kijken we vooruit!
wie
Audiciens, opticiens, technisch oogheelkundig assistenten, tandtechnici en orthopedisch technici. Maar ook voor studenten, docenten, praktijkopleiders, (leer)bedrijven, leveranciers en brancheverenigingen.
wanneer
woensdag 27 november 2027
waar
Dutch HealthTec Academy, Utrecht
tijd
10.00-16.00 uur, na afloop afsluitende netwerkborrel
accreditatie
wordt aangevraagd
programma
Brancheverenigingen zijn betrokken om mee te denken over de inhoud en de opzet van het symposium, zodat het programma goed aansluit bij actuele ontwikkelingen binnen de branche.
aanmelden
Klik hier