Ga naar content Ga naar footer

Afdrukken maken van het gezonde volwassen oor

Cursus

MBO

Sint Laurensdreef 22, Utrecht

Om het juiste type gehoorapparaat te kiezen of oordoppen op maat aan te meten, heb je een nauwkeurige oorafdruk nodig. In deze praktijkgerichte cursus van 2,5 dagen leer je stap voor stap hoe je volgens de geldende richtlijnen veilig en deskundig een oorafdruk maakt van een gezond, volwassen oor.

Je volgt het programma klassikaal, verspreid over meerdere dagen (niet opeenvolgend). De cursus combineert theorie met praktijk en biedt ruimte voor zelfstudie en het toepassen van vaardigheden in je eigen werksituatie.

audicien-cursus-afdrukken-maken-van-het-gezonde-volwassen-oor

Alle feiten op een rijtje

Wat houdt de cursus in?

Vragen?

Voor vragen kun je terecht bij de cursusadministratie via cursus@dhta.nl. Wij streven ernaar je vraag uiterlijk binnen twee werkdagen te beantwoorden. Telefonisch zijn wij van maandag t/m vrijdag bereikbaar via 030 630 35 55.